7 týdenník

Ptejte se/ Email: ct-aktuality@seznam.cz

Herečku Demi Moore v reklamě vyretušovali k nepoznání

24. března 2012 v 17:09 | ČT Aktuality |  Bulvár
Devětačtyřicetiletá Demi Moore se stala tváří reklamní kampaně kosmetické značky. Na tom by nebylo nic divného, vždyť herečka se snaží s věkem bojovat za každou cenu, ale grafici to s úpravou fotek poněkud přehnali. Nejen, že herečce vyhladili všechny vrásky, ale Moore si není téměř vůbec podobná.
Herečka, která se po provalení nevěry mladšího manžela a rozchodu zhroutila, na nových fotografiích kampaně Helena Rubinstein 2012 doslova září. Její pleť je sametově jemná, po vráskách není ani stopy, její oči mají jiskru.

V porovnání s jejími předešlými snímky je však jasné, že fotky byly retušované. Také záběry z poslední doby, kdy Moore s poruchou příjmu potravy a závislostí na lécích na předpis skončila v léčebně (více čtěte zde), totiž dokazují, že pohublá herečka se strhaným obličejem v ničem nepřipomíná krásku z reklamy.
O herečce se spekuluje, že prodělala už několik plastických operací. Má vylepšenou tvář, břicho, stehna, boky, prsa, krk a před šesti lety si nechala odstranit povislou kůži z kolen.

"Demi by nemohla vystát, kdyby některá z jejích částí těla byla nedokonalá. Už tolik jejích přátel do ní hučelo, aby na další zákroky nechodila. Obavy o ta její kolena a všechny ty věci jsou prostě šílené," řekla tenkrát britskému listu Daily Mail hereččina kamarádka.
Retuš fotografií v reklamě sice není ničím výjimečným, ale v Británii se proti tomu snaží bojovat.
Britský úřad pro dohled nad reklamním trhem (ASA) nedávno po kampani s herečkou Julií Robertsovou a supermodelkou Christy Turlingtonovou zakázal i reklamu s herečkou Rachel Weiszovou. Kosmetická firma L´Oréal totiž přiznala, že nechala snímky digitálně upravit (více zde).

Také zpěvačka Madonna díky retuši v reklamní kampani značky Louis Vuitton přišla o vrásky a dvě brady a herečku Scarlett Johanssonovou na fotkách pro značku Dolce & Gabanna poznal jen málokdo.

Zdroj: http://revue.idnes.cz/vyretusovana-demi-moore-v-reklame-drv-/lidicky.aspx?c=A120320_125625_lidicky_zar

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše stránky?

Ano 44.3% (216)
Trochu 26.8% (131)
Ne 28.9% (141)

Aktuální články

Reklama