7 týdenník

Ptejte se/ Email: ct-aktuality@seznam.cz

Macaulay Culkin výrazně zhubl, vážnou nemoc ale popírá

18. února 2012 v 10:09 | ČT Aktuality |  Bulvár
Bývalá dětská hvězda Macaulay Culkin vypadá na posledních fotografiích z New Yorku hodně sešle. Rozcuchané vlasy, kozí bradka, ale hlavně výrazně pohublé tváře vyvolaly spekulace o tom, že jednatřicetiletý herec je vážně nemocný. Jeho mluvčí to však popřel.
Macaulay Culkin

"Zdravotní stav Macaulay Culkina je naprosto v pořádku. Spekulace a tvrzení Entertainment Tonight nebo jiných médií, jsou bezohledná, nezodpovědná a poškozující," prohlásil hercův mluvčí, který také potvrdil, že úbytek na váze nesouvisí s žádnou novou rolí.
Mladíka proslavila v devadesátých letech role malého Kevina ve filmu Sám doma a jako dítě vydělával miliony dolarů. Pak se ale jeho rodiče začali dohadovat o kontrolu nad jeho majetkem a většinu peněz utratili za právníky.
Macaulay Culkin ve filmu Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)
Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)
Macaulay Culkin byl v roce 2004 zatčený za držení marihuany a drog.
Macaulaye Culkina v roce 2004 zatkli za držení drog.
Macaulay Culkin (2010)
Macaulay Culkin (2010)
Culkin se v sedmnácti letech oženil s dětskou láskou Rachel Minerovou, ale v roce 2002 se rozvedli. Osm let pak žil s herečkou Milou Kunisovou. Málokdy se však spolu ukazovali na veřejnosti a střežili si své soukromí. Pár oznámil rozchod loni (více zde).
Macaulay Culkin a Mila Kunisová
Macaulay Culkin a Mila Kunisová
Culkinovi se nevyhnuly ani problémy se zákonem, když ho v roce 2004 zatkli v Oklahomě za držení marihuany a dalších zakázaných látek. O rok později zase vypovídal u soudu v prospěch svého kamaráda Michaela Jacksona. Herec popřel, že by ho zpěvák při návštěvách na jeho ranči Neverland obtěžoval (více čtěte zde).
Bývalá dětská hvězda se poslední dobou filmování už moc nevěnuje, herec se občas objevil v televizních seriálech. Často však hraje jako DJ v klubu Le Poisson Rouge v New Yorku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše stránky?

Ano 44.3% (216)
Trochu 26.8% (131)
Ne 28.9% (141)

Aktuální články

Reklama