7 týdenník

Ptejte se/ Email: ct-aktuality@seznam.cz

FC Hradec Králové - FK Bohemians (Střížkov) 2:0 (0:0)

25. ledna 2012 v 20:29 | ČT Aktuality |  Sport
V dalším přípravném utkání Votroci porazili v kombinované sestavě druholigovou Bohemku 2:0, góly z druhého poločasu.

Silná marodka donutila trenéra Kotala k povolání čtyř dorostenců. Jakub Krčál odehrál celý zápas, ostatní do zápasu zasáhli v průběhu druhého poločasu.

Začátek utkání byl z obou stran vyrovnaný a první vážnější ohrožení Winterovi branky přišlo až po půlhodině hry z kopačky Janouška. Další šance přišly až v závěru prvního dějství, ale příležitosti Černého a Poděbradského zůstaly nevyužity.

Druhý poločas přinesl útočnější fotbal a také dvě branky na kontě Votroků. Nejprve se v 48. prosadil Tomáš Mrázek, který si naběhl za obranu Bohemians a centr Fischera nasměřoval pravou nohou do odkryté branky Wintera, 1:0. V 69. se dolistiny střelců zapsal i dorostenec Petráček, který zužitkoval přihrávku Šislera, 2:0.

Votroci opět sehráli pěkné, kombinacemi protkané utkání a zaslouženě si připsali vítězství.

Václav Kotal, trenér: "S průběhem a výsledkem utkání jsem spokojen. Škoda jen, že se utkání neodehrálo na travnaté ploše, ale na umělém povrchu. S výkonem mladých hráčů jsem spokojen. V průběhu celého utkání jsme byli lepším mužstvem."

Branky: 48. Mrázek, 69. Petráček

Sestavy
FC Hradec Králové: Koubek (46. Ottmar)- Fischer, Hochmeister, Krčál, Poděbradský (70. Shejbal) - Schwarz, Černý (65. Petráček), Janoušek (46. Pávek), Šisler (73. Kopáč)- Mrázek, Štěpán (60. Zelený)
FK Bohemians (Střížkov) Winter - Flachbart (46. Dorotík), Macháček, Drsek (46. Kvída), Križan (46. Janda) - Fenyk (46. Hodas), Szabo, Šisler Jiří, Grznár - Ibe (46. Duchnič), Očovan