7 týdenník

Ptejte se/ Email: ct-aktuality@seznam.cz

Chci být filmový Obama, sní Drake

29. ledna 2012 v 16:09 | ČT Aktuality |  Kultura
Amerického prezidenta Baracka Obamu chce hrát ve filmu rapper Drake. S filmem má mladý muzikant zkušenosti, jenže takovou roli mu zatím nikdo nenabízí. Drake
"Doufám, že už někdo brzy udělá film o Obamově životě, protože bych ho mohl hrát," svěřil se VH1 News na filmovém festivale Sundance. "Když ho uvidím v televizi, nikdy nepřepnu. Naprosto se soustředím na hlas, na jeho tón. Když se zeptáte kohokoliv, kdo mě zná, řekne vám, že jsem dobrý v napodobování," pochválil se Drake.
Před lety se proslavil v kanadském seriálu pro mládež Degrassi: The Next Generation a od té doby mu hodně nabízejí role různých basketbalistů a rapperů, ale on stojí o něco jiného.
"Četl jsem nějakou dobu scénáře a chci udělat něco velkého, něco pro naši kulturu," plánuje Drake, který prý právě píše vlastní scénář.
Loni vydal komerčně úspěšné album Take Care, na němž mu dokonce hostoval jeho vzor Stevie Wonder. "Že se mnou mluvil, je jedna z nejfantasknějších věcí na světě...a že chtěl dělat muziku se mnou, je hodně, hodně lichotivé, zkrátka neskutečné," dodal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše stránky?

Ano 44.3% (216)
Trochu 26.8% (131)
Ne 28.9% (141)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama